Novinky

Best foto of NATURA SPACE
(6. 3. 2012)

test22Fotografie rodinného domu pro dvou až čtyřčlennou rodinu.

více

Výstava Dřevostavby 2011
(31. 3. 2011)

Zde můžete shlédnout fotky z výstavy Dřevostavby 2011, na které jsme spolu se společností Europanel s.r.o. představili nový rodinný dům Natura Space. Tento dům se objeví v nabídce do 10.dubna 2011.

SLEVY RODINNÝCH DOMU
(25. 1. 2011)

Od 1.2.2011 začnou platit na vybrané rodinné domy v naší nabídce slevy 5%. Bude se jednat o domy Siesta, Kronohaus, Bruno, Green a Senior II

Polymur s.r.o.

Vážení přátelé,

prodejna srdečně Vás vítám v prezentaci společnosti POLYMUR s.r.o., tradičního výrobce a dodavatele typových rodinných domů ze systému Europanel.

Připravili jsme pro Vás ucelenou nabídku klasických či moderních typových rodinných domů, ale i rodinných domů projektovaných na základě optimalizace ekonomického řešení založeného na vybraných, moderních jednoduchých technologiích, které přináší zákazníkům prokazatelné úspory při výstavbě i při následném provozu domů.

Optimalizace pořizovacích a provozních nákladů domu je pro nás velkou výzvou a ubezpečuji Vás, že stále pracujeme na jejím zdokonalování. V současné době jsme se zaměřili na nejmodernější způsob výstavby „ Light Building“. „ Light Building“ chcete-li lehká stavba v sobě kombinuje nejmodernější technologie, materiály, postupy a záruky pro investory. Osvobozuje výstavbu od klasických „ těžkých a mokrých procesů“ betonování a zdění a tím i složitostí a chyb, kterým jsou tyto stavby pověstné. „Light Building“ přináší investorům lehkost, kvalitu, rychlost, unikátní tepelně technické vlastnosti a řadu dalších přidaných hodnot.

Tím také došlo k vzniku nové katagorie rodinných domů - nízkonákladové rodinné domy. V současné době pro Vás máme v této kategorii připraveno několik rodinných domů moderního architektonického rázu, a nadále se snažíme vytvářet nové projekty tak, aby plně vyhovovali požadavkům našich zákazníků a filozofii výstavby „Light Bulding“

Věřím, že zde najdete dostatek informací pro základní orientaci v problematice dřevostaveb, montovaných domů, resp. o základních požadavcích na moderní bydlení. Pro bližší informace neváhejte využít služeb našich pracovníků, které můžete kontaktovat telefonicky, elektronickou poštou či osobně.

Jsme připraveni Vám být nápomocni při řešení Vašeho bydlení, a to jak radou, dodávkou stavebnice montovaného domu o různých variantách provedení či stavbou domu na klíč.

Roman Kubr ředitel společnosti