Novinky

Best foto of NATURA SPACE
(6. 3. 2012)

test22Fotografie rodinného domu pro dvou až čtyřčlennou rodinu.

více

Výstava Dřevostavby 2011
(31. 3. 2011)

Zde můžete shlédnout fotky z výstavy Dřevostavby 2011, na které jsme spolu se společností Europanel s.r.o. představili nový rodinný dům Natura Space. Tento dům se objeví v nabídce do 10.dubna 2011.

SLEVY RODINNÝCH DOMU
(25. 1. 2011)

Od 1.2.2011 začnou platit na vybrané rodinné domy v naší nabídce slevy 5%. Bude se jednat o domy Siesta, Kronohaus, Bruno, Green a Senior II

Firemní profil

prodejnaPolymur s.r.o. je stavební společností, která se od počátku svého založení zabývá dodávkou a realizací montovaných dřevostaveb dle vlastních projektů založených na konstrukčním systému na bázi dřeva a polystyrenu. Díky skvělým vlastnostem této technologie si tak námi stavěné domy získávají širokou oblibu veřejnosti zejména na základě garance ekonomického provozu nemovitosti s nízkou spotřebou energií a s vysokou kvalitou vnitřního prostředí. V roce 2001 se společnost zaměřila na stabilizaci svých subdodavatelů v rámci realizací zakázek rodinných domů, a to zejména na základě značného územního rozložení svých zákazníků a jejich navyšujícího se počtu.

V současné době se společnost zaměřuje na projekt standardizace svých rodinných domů dle tzv. stavební technologie rozumu. Stávající ekonomický stavební systém je doplněn o energeticky úsporné výplně otvorů a systém vytápění, o účinné větrání a o alternativní zdroj vytápění pro přechodná zimní období. Kombinací těchto systémů lze našim klientům zajistit úspory při výstavbě nemovitosti a dále pak i vysoké úspory provozních nákladů při jejím užívání.