Novinky

Best foto of NATURA SPACE
(6. 3. 2012)

test22Fotografie rodinného domu pro dvou až čtyřčlennou rodinu.

více

Nový rodinný dům s cenou na klíč pod milión
(4. 7. 2011)

Připravujeme pro Vás nový rodinný dům u kterého bude cena na klíč pod 1.000.000,-Kč. Tento dům bude v naší nabídce do konce července tohoto roku.

Studie nového domu Natura Space
(4. 4. 2011)

Připravili jsme pro Vás studie interiéru a exteriéru, které můžete shlédnout zde

více

Firemní profil

prodejnaPolymur s.r.o. je stavební společností, která se od počátku svého založení zabývá dodávkou a realizací montovaných dřevostaveb dle vlastních projektů založených na konstrukčním systému na bázi dřeva a polystyrenu. Díky skvělým vlastnostem této technologie si tak námi stavěné domy získávají širokou oblibu veřejnosti zejména na základě garance ekonomického provozu nemovitosti s nízkou spotřebou energií a s vysokou kvalitou vnitřního prostředí. V roce 2001 se společnost zaměřila na stabilizaci svých subdodavatelů v rámci realizací zakázek rodinných domů, a to zejména na základě značného územního rozložení svých zákazníků a jejich navyšujícího se počtu.

V současné době se společnost zaměřuje na projekt standardizace svých rodinných domů dle tzv. stavební technologie rozumu. Stávající ekonomický stavební systém je doplněn o energeticky úsporné výplně otvorů a systém vytápění, o účinné větrání a o alternativní zdroj vytápění pro přechodná zimní období. Kombinací těchto systémů lze našim klientům zajistit úspory při výstavbě nemovitosti a dále pak i vysoké úspory provozních nákladů při jejím užívání.