Novinky

Best foto of NATURA SPACE
(6. 3. 2012)

test22Fotografie rodinného domu pro dvou až čtyřčlennou rodinu.

více

Výstava Dřevostavby 2011
(31. 3. 2011)

Zde můžete shlédnout fotky z výstavy Dřevostavby 2011, na které jsme spolu se společností Europanel s.r.o. představili nový rodinný dům Natura Space. Tento dům se objeví v nabídce do 10.dubna 2011.

SLEVY RODINNÝCH DOMU
(25. 1. 2011)

Od 1.2.2011 začnou platit na vybrané rodinné domy v naší nabídce slevy 5%. Bude se jednat o domy Siesta, Kronohaus, Bruno, Green a Senior II

Konstrukční systém

EUROPANEL® systems

Hlavním prvkem je nosný konstrukční panel, skládající se ze dvou základních komponentů:

  1. statického pláště - dřevoštěpkové desky OSB
  2. izolačního jádra ze stabilizovaného samozhášivého polystyrénu PSB-Z

Tloušťka panelu EUPANEL ® systems je nabízena ve dvou základních provedeních "HOBY" a "PROFI"

Tloušťka panelu Tepelný odpor mimo styky panelu Riz (m2.K/W) Součinitel prostupu tepla konstrukce Up (W/m2.K)
62
1,10
0,87
HOBBY
84
1,63
0,61
120
2,41
0,43
PROFI
170
3,62
0,29
210
4,60
0,23
270
6,06
0,18

CERTIFIKACE

EUROPANEL® systems je certifikován jako STAVEBNÍ SYSTÉM ve své celkové podstatě pro stěnové, stropní, střešní, nosné a nenosné konstrukce. Certifikát č. 1141/222 5/2004

MODERNÍ ZPŮSOB STAVBY, KTERÝ VÁS ZAJISTÍ

Tento komplexní navzájem na sebe navazující systém přináší při výstavbě řadu předností. Europanel systems (systém) stěn, stropu a střech urychlí a zefektivní Vaši stavbu. Na rozdíl od ostatních technologií má tento homogenní stavební systém své stavebně-fyzikální a stavebně-ekonomické předností.

Počínaje vysokou pevností a stálostí konstrukce přes vynikající tepelnou izolaci s absencí tepelných mostů, absolutní vzduchotěsností až k nekonečné variabilitě a různorodosti použití

JEDEN SYSTÉM PRO TŘI TYPY KONSTRUKCÍ

Jako jediný stavební systém řeší jedním prvkem s jedním typem spoje konstrukce stěn, stropů a střech. To mu dává zcela unikátní schopnost (vlastnost) obsáhnout stavbu z materiálu o stejných fyzikálních vlastnostech.

MATERIÁL A SPRÁVNÁ VOLBA

Základem pro stavební materiál systému je dřevo (OSB deska) a polystyren (EPS deska). Spojením těchto materiálů, kdy na polystyrénovou desku je z obou stran aplikovaná deska OSB, vznikne konstrukční stavební prvek (panel). Teprve otvory pro instalace, způsob spojování a možnosti použití vytvářejí z jednotlivých prvků Stavební systém.

PERFEKTNĚ NA SEBE NAVAZUJÍCÍ STAVEBNÍ SYSTÉM

Jednotlivé prvky (panely) stavebního systému EUROPANEL systems vzájemně přesně zapadají a umožňují vysoce variabilní plánování, které se přizpůsobuje individuálním požadavkům. Stavíme efektivně a hospodárně. Na podkladě stavebních výkresů se přesně pomocí počítačového zpracování vytvoří montážní a výrobní dokumentace pro výrobu a následnou montáž jednotlivých prvků. Atypické díly je možno dovyrobit přímo na stavbě z typových modulů (panelů).

STAVÍME S VELKÝMI FORMÁTY A JEDNÍM TYPEM SPOJE

Základní otázkou řešenou při provádění kalkulace stavby je výběr základních materiálů majících vliv na úsporu peněz popřípadě navrácení peněz formou dokonale izolované stavby. Řešením je použití modulového systému EUROPANEL systems. Jedná se o vynikající prakticky vyzkoušený výrobek s vysokým stupněm tepelné izolace. O technologii stavby pomocí velkých formátů s málo spoji. Promyšlený systém umožňuje značnou úsporu pracovních sil a času a to i pro následující řemesla.

 

Více na www.europanel.cz