Novinky

Best foto of NATURA SPACE
(6. 3. 2012)

test22Fotografie rodinného domu pro dvou až čtyřčlennou rodinu.

více

Výstava Dřevostavby 2011
(31. 3. 2011)

Zde můžete shlédnout fotky z výstavy Dřevostavby 2011, na které jsme spolu se společností Europanel s.r.o. představili nový rodinný dům Natura Space. Tento dům se objeví v nabídce do 10.dubna 2011.

SLEVY RODINNÝCH DOMU
(25. 1. 2011)

Od 1.2.2011 začnou platit na vybrané rodinné domy v naší nabídce slevy 5%. Bude se jednat o domy Siesta, Kronohaus, Bruno, Green a Senior II

Systém vytápění

kombinace elektrických panelů a podlahových folií

TOPNÉ KABELY A ROHOŽE ECOFLOOR:

Podlahové systémy ECOFLOOR zajišťují ideální rozložení teplot v místnosti, snížení cirkulace vzduchu a tím i prašnosti. Dále tento topný systém nabízí úsporný a spolehlivý provoz s dlouhou životností. Předností elektrického podlahového vytápění je velmi snadná regulace teploty jednotlivých místností.

ECOFLOOR je možno použít pod pro celou řadu podlahových krytin, zvláště vhodný je pro keramické dlaždice, přírodní kámen, ale i laminátové a dřevěné podlahy.

Topné kabely a rohože ECOFLOOR však mají podstatně širší použití - od technologických ohřevů, ochrany proti zamrznutí, odstraňování ledu a sněhu až po vyhřívání venkovních ploch.

Topné rohože jsou určeny zejména pro topné podlahy, jejich použití je však možné i pro rozmrazování venkovních ploch apod. Jejich výhodou je výrazné zkrácení doby montáže, omezení možnosti vzniku chyb při montáži a snížení rizika poškození topného kabelu. Vhodnost použití rohoží pro jednotlivé účely je dána typem použitého kabelu

 

STROPNÍ A PODLAHOVÉ TOPNÉ FOLIE ECOFILM

Vytvoření tepelné pohody a komfortu v jednotlivých místnostech je otázkou přenosu a distribuce tepla. Obecně platí, že míra komfortu ve vytápěných prostorech je přímo úměrná rovnoměrnosti rozložení teplot.

Velkoplošné topné systémy, mezi něž aplikace folií Ecofilm patří, pracují s nižšími teplotami, ale ve větších plochách. Povrchové teploty u podlahových systémů nepřesahují 28 °C a při použití stropních systémů je maximální teplota 40 °C. Právě velké topné plochy zajišťují minimální cirkulaci vzduchu, snižují jeho vysušování a zajišťují rovnoměrné rozložení teploty ve vytápěném prostoru.

Použití folie Ecofilm pro vytápění je nenáročné na instalaci, úsporné a neznečišťující životní prostředí.

Důležitou podmínkou ekonomického provozu těchto systémů je použití vhodné regulace.

 

ELEKTRICKÝ OHŘÍVAČ VODY ATLANTIC

Maloobjemové bojlery se používají k lokálnímu ohřevu vody. Odpadají tak značné ztráty známé u centrálních zdrojů teplé vody, kdy potrubí vedoucí od centrálního bojleru prochládá ve zdech.

Lokálním ohřevem je dosaženo nejen komfortu, ale i nižší spotřeby elektrické energie a pitné vody. Tyto bojlery lze díky malým rozměrům jednoduše zabudovat do kuchyňské linky nebo skříňky pod umyvadlo tak, aby nebyl narušen vzhled interiéru.